Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Archiwum

Rozliczymy Twój PIT - 6 i 7 kwietnia w Askanie

Śladem lat ubiegłych Galeria Askana organizuje akcję "Rozliczymy Twój PIT". Każdy, kto odwiedzi Galerię Askana w dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 będzie miał okazję skorzystać z bezpłatnych informacji doradców podatkowych oraz uzyskać informacje z Urzędu Skarbowego.

Godzina dla Ziemi - akcja WWF

24 marca o godzinie 20:30 Galeria Askana ponownie włączy się w akcję WWF "Godzina dla Ziemi". Zgaśnie część oświetlenia na elewacji na dziedzińcu wewnętrznym, reklamy oraz logo Galerii. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce.

POMAGAMY - 10 i 17 marca: pomocnicy Kajetana w Askanie!

10 i 17 marca, w godz. 12.00-18.00 będzie można spotkać w Galerii Askana pomocników Kajetana z Gorzowa Wlkp. To właśnie oni będą prowadzić zbiórkę środków dla chłopca.

Cała historia Kajetana i apel o wsparcie dostępne są na stronie www.rik.pl/kajetan

Moda & Kulinaria - poznaj nowe trendy + KONKURS

Już 24 i 25 marca spotkanie z niesamowitymi kobietami - Eweliną Rydzyńską – stylistką gwiazd, a także Eweliną Brodnicką – blogerką kulinarną. Na wszystkich uczestników akcji czeka garść najnowszych informacji z zakresu mody i kulinariów, a wszystko w oparciu o asortyment i ofertę salonów Galerii Askana. Zapraszamy serdecznie.

Walentynki z Anacondą

14 lutego Fundacja Anaconda zaprasza na walentynkowe ozdoby dla psiaków i dzieciaków. Tego dnia każdy może otworzyć swoje serce – również dla zwierzaków!

Ferie pełne zabawy

Ferie zbliżają się wielkimi krokami a z nim porcja zabawy w Galerii Askana. Codziennie od 12 do 25 lutego na młodzież i najsłodsze dzieci czekać będzie strefa zabaw.

Moto weekend 2018

W dniach 3-4 lutego w Galerii Askana odbędzie się Motoweekend. To atrakcja dla wszystkich, którzy szykują się do zakupu nowego samochodu oraz fanów i pasjonatów motoryzacji. Swoją ofertę, wspartą profesjonalnym doradztwem i atrakcyjnymi rabatami zaprezentują dealerzy. To będzie doskonała okazja aby obejrzeć wiele marek w jednym miejscu i skorzystać z wyjątkowych zniżek.

Rozgrzewające zniżki

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Askana oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 50% ceny. W przerwie od zakupów zapraszamy na chwilę relaksu w strefie restauracyjnej Galerii Askana, kawiarniach i restauracjach zlokalizowanych w innych miejscach galerii. Do Państwa dyspozycji jest również Kino Helios oraz Kraina zabaw Askalandia.

Wystawa SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.” w Askanie

Aż do Świąt można obejrzeć wyjątkową wystawę zdjęć „SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.”, na którą zapraszają Askana i zespół Artystyczny „BUZIAKI” z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie. Z okazji Jubileuszu 760-lecia miasta Gorzowa Wlkp. zespół zrealizował swój autorski projekt pt. „Sztukotaniec 760”, który jak sama nazwa wskazuje łączy różne formy sztuki z TAŃCEM.

Wyspa Semilac już otwarta!

Od teraz jesteśmy jeszcze bliżej Pań, które kochają barwnie żyć i wyrażać siebie kolorem!

Wyspa handlowa Semilac to wszystkie produkty marki w jednym miejscu, wykwalifikowany personel, porady z pierwszej ręki i kolorowe inspiracje, które zmalują wspaniałe stylizacje na Twoich paznokciach!

Strony