Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

IV Festiwal Zieleni w Galerii Askana

22 kwietnia w Galeria Askana odbędzie się IV edycja Festiwalu Zieleni, który w ubiegłych latach cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na tych wyjątkowych targach będzie można podziwiać oraz nabyć piękne kwiaty, wspaniałe rośliny i unikatowe sprzęty do domu i ogrodu. Festiwal ma na celu umożliwienie spotkania mieszkańców Gorzowa i regionu z producentami roślin ozdobnych, dekoracji, akcesoriów ogrodowych oraz sprzętu niezbędnego przy pracach ogrodowych. To również unikalna szansa skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty.

Godzina dla Ziemi 2017

25 marca o godzinie 20:30 Galeria Askana po raz kolejny włączy się w akcję WWF "Godzina dla Ziemi". Zgaśnie część oświetlenia na elewacji na dziedzińcu wewnętrznym, reklamy oraz logo Galerii.

Zaciemnienie galerii potrwa przez godzinę i jest częścią ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków i obiektów w Polsce.

Magiczna podróż Królika Pampisia

Już 12 marca w godz. 11:00-18:00 w Galerii Askana odbędzie się akcja "Magiczna podróż Królika Pampisia". Jest ona organizowana w ramach projektu "Dzieciństwo bez próchnicy - edukacja, promocja w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci oraz ich rodziców, opiekunów, wychowawców”.

Siła Kobiet - Akademia przedsiębiorczości

18 marca promujemy KOBIECĄ SIŁĘ w Askanie. GALERIA ASKANA i SEJ JES zapraszają na akcję "Siła Kobiet - Akademia przedsiębiorczości".

Podczas akcji zaprezentują się w Galerii Askana Panie z Gorzowa i regionu, które prowadzą własny biznes. To okazja do promocji własnej firmy a także do nawiązania kontaktów biznesowych. Zorganizowany zostanie również konkurs, w którym prezentujące się firmy będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. voucher na promocję swojej firmy. Nagrodzimy 3 najciekawsze prezentacje firmy!

Nowa odsłona salonu Wrangler Lee w Galerii Askana

25 lutego salon Wrangler Lee o powierzchni ponad 100 m kw. otworzył się w nowej odsłonie. Został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Rozliczymy Twój PIT za darmo

Śladem lat ubiegłych Galeria Askana organizuje akcję "Rozliczymy Twój PIT". Każdy, kto odwiedzi Galerię Askana w dniach 24-25 marca 2017 r. w godzinach 12:00-20.00 będzie miał szansę skorzystać z bezpłatnych informacji doradców podatkowych oraz uzyskać informacje z Urzędu Skarbowego. Na Klientów będą czekały dwa stanowiska Urzędu Skarbowego oraz trzy stanowiska doradców podatkowych.

Wystawa zabytkowych motocykli

Jednoślady sprzed lat - to właśnie one ożywią wspomnienia w Galerii Askana. Od 23 do 29 stycznia będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych, zabytkowych motocykli. Jeśli ktoś miały ochotę cofnąć się do roku 1936 jest ku temu doskonała okazja.

Wyprzedaż rocznika - Motoweekend w Askanie

W weekend 28-29 stycznia w Galerii Askana nie lada gratka dla wszystkich osób, które szykują się do zakupu nowego samochodu, fanów i pasjonatów motoryzacji.

Dealerzy zaprezentują ofertę, wspartą profesjonalnym doradztwem i atrakcyjnymi rabatami. To świetna okazja aby obejrzeć te wszystkie marki w jednym miejscu i skorzystać z wyjątkowych zniżek!

Wystawa KOLEJKOLAND już od 4 lutego w Askanie

W dniach 4-12 lutego nie lada atrakcji przy okazji ferii zimowych. W godz. 11.00-19.00 będzie można odwiedzić bajkowy świat kolei w Galerii Askana.

Wystawa KOLEJKOLAND czynna w dniach 4-12 lutego, w godzinach od 11.00 do 19.00. Serdecznie zapraszamy.

Galeria Askana życzy spokojnych Świąt

Galeria Askana życzy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku!

Strony