Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

Super rodzice w Galerii Askana

20 maja zapraszamy do Galerii Askana na wydarzenie pn. „SUPER RODZICE”. Gościem specjalnym akcji będzie Dorota Gardias – gwiazda znana szerszej publiczności z telewizji TVN. Podczas sobotniego wydarzenia nie zabraknie prezentacji asortymentu dla przyszłych rodziców, stylizacji ciążowych i mody dla całej rodziny. Przyszli rodzice będą mogli wziąć udział w maratonie „wykładów świadomej mamy”, w którym poruszone zostaną tematy chustonoszenia, żywienia dzieci oraz treningów w czasie ciąży. Nie zabranie również atrakcji dla najmłodszych. To z myślą o nich powstanie akademia twórczego maluszka a w niej strefa zabawy z piaskiem kinetycznym, malowanie buziek, zabawy sportowe i spotkanie z mega maskotką DINUSIEM.

Strefa atrakcji FOX Comedy i Cyfrowego Polsatu w ASKANIE

Dla mamy, dla taty, dla siostry, dla brata – FOX Comedy wymiata!

Przyjdź 6 maja do Galerii Askana i wymiataj z FOX Comedy!

Zapraszamy całe rodziny do strefy „Dla każdego coś śmiesznego”. Czekają tam na Was atrakcje inspirowane kultowymi serialami emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak: Simpsonowie, Muppety, Jak poznałem waszą matkę i Współczesna rodzina.

Zwierzaki w Galerii Askana 2017

13 maja Galeria Askana organizuje kolejną, III już edycję wydarzenia edukacyjnego pt. "Zwierzaki w Galerii Askana". Jednym z istotnych elementów akcji będzie prezentacja programu "Bezpieczny Pies - Bezpieczne dziecko". Program akcji umożliwi dzieciom naukę odpowiednich zachowań w obecności czworonoga oraz pozwoli na bezpieczny kontakt z psami. Nie zabraknie zabaw z udziałem psich terapeutów z elementami dogoterapii. Wydarzenie ma na celu pokazanie jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa i uświadomienie, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie.

IV Festiwal Zieleni w Galerii Askana

22 kwietnia w Galeria Askana odbędzie się IV edycja Festiwalu Zieleni, który w ubiegłych latach cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na tych wyjątkowych targach będzie można podziwiać oraz nabyć piękne kwiaty, wspaniałe rośliny i unikatowe sprzęty do domu i ogrodu. Festiwal ma na celu umożliwienie spotkania mieszkańców Gorzowa i regionu z producentami roślin ozdobnych, dekoracji, akcesoriów ogrodowych oraz sprzętu niezbędnego przy pracach ogrodowych. To również unikalna szansa skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty.

Otwarcie restauracji Dream Burger

W sobotę, 25 marca w Galerii Askana zostanie otwarty DREAM BURGER. Lokal o powierzchni prawie 170 m kw. będzie działał w nowej strefie restauracyjnej.

DREAM BURGER to lokalna marka, która wśród gorzowian oraz mieszkańców regionu zyskała już szerokie grono zagorzałych zwolenników. Klienci marki będą mogli skorzystać zarówno z ogólnodostępnej strefy stolików jak też z atrakcyjnej sali wewnątrz lokalu.

Godzina dla Ziemi 2017

25 marca o godzinie 20:30 Galeria Askana po raz kolejny włączy się w akcję WWF "Godzina dla Ziemi". Zgaśnie część oświetlenia na elewacji na dziedzińcu wewnętrznym, reklamy oraz logo Galerii.

Zaciemnienie galerii potrwa przez godzinę i jest częścią ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków i obiektów w Polsce.

Magiczna podróż Królika Pampisia

Już 12 marca w godz. 11:00-18:00 w Galerii Askana odbędzie się akcja "Magiczna podróż Królika Pampisia". Jest ona organizowana w ramach projektu "Dzieciństwo bez próchnicy - edukacja, promocja w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci oraz ich rodziców, opiekunów, wychowawców”.

Siła Kobiet - Akademia przedsiębiorczości

18 marca promujemy KOBIECĄ SIŁĘ w Askanie. GALERIA ASKANA i SEJ JES zapraszają na akcję "Siła Kobiet - Akademia przedsiębiorczości".

Podczas akcji zaprezentują się w Galerii Askana Panie z Gorzowa i regionu, które prowadzą własny biznes. To okazja do promocji własnej firmy a także do nawiązania kontaktów biznesowych. Zorganizowany zostanie również konkurs, w którym prezentujące się firmy będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. voucher na promocję swojej firmy. Nagrodzimy 3 najciekawsze prezentacje firmy!

Nowa odsłona salonu Wrangler Lee w Galerii Askana

25 lutego salon Wrangler Lee o powierzchni ponad 100 m kw. otworzył się w nowej odsłonie. Został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Rozliczymy Twój PIT za darmo

Śladem lat ubiegłych Galeria Askana organizuje akcję "Rozliczymy Twój PIT". Każdy, kto odwiedzi Galerię Askana w dniach 24-25 marca 2017 r. w godzinach 12:00-20.00 będzie miał szansę skorzystać z bezpłatnych informacji doradców podatkowych oraz uzyskać informacje z Urzędu Skarbowego. Na Klientów będą czekały dwa stanowiska Urzędu Skarbowego oraz trzy stanowiska doradców podatkowych.

Strony