Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Nowa strefa restauracyjna już otwarta

Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Ponadto m in. dzięki większej przestrzeni będzie jeszcze wygodniej i funkcjonalniej a dzięki nowym najemcom - jeszcze smaczniej.

W I etapie klienci będą mogli na nowo skosztować specjałów Kuchni Pekin oraz Izmir Kebab tj. restauracji które cieszą się w Galerii powodzeniem od wielu lat. W marcu do ich grona dołączy DREAM BURGER. To lokalna marka, która wśród gorzowian oraz mieszkańców regionu zyskała już szerokie grono zagorzałych zwolenników. Klienci Dream Burger’a będą mogli skorzystać zarówno z ogólnodostępnej strefy stolików jak też z atrakcyjnej sali wewnątrz lokalu. Ukończony projekt nowej strefy restauracyjnej będzie miał powierzchnię ponad 700 m kw.

Dzięki atrakcyjnej ofercie i przyjaznej architekturze nowy food-court w Askanie będzie miejscem idealnym do spotkań biznesowych, rodzinnych oraz z przyjaciółmi. Tę ofertę idealnie uzupełniają zlokalizowane w innych częściach galerii Restauracja SPHINX i New York Hot Dog, a także kawiarnie - Cafe Castellari, Grycan oraz Boboq.

Poza tym, nie zabrakło udogodnień dla klientów: stacji ładujących urządzenia mobilne oraz kącika dla dzieci.