Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Podpisanie umowy z Restauracją Olimp

Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana już działa, a w niej Kuchni Pekin, Izmir Kebab i Dream Burger. Dzięki atrakcyjnej ofercie i przyjaznej architekturze nowy food-court w Askanie jest miejscem idealnym do spotkań biznesowych, rodzinnych oraz z przyjaciółmi. Nie brakuje udogodnień dla klientów: stacji ładujących urządzenia mobilne oraz kącika dla dzieci. Ofertę nowej strefy restauracyjnej idealnie uzupełniają zlokalizowane w innych częściach galerii Restauracja SPHINX i New York Hot Dog, a także kawiarnie - Cafe Castellari, Grycan oraz Boboq.

Wkrótce do grona nowych najemców strefy dołączy OLIMP. Lokal gastronomiczny o powierzchni ponad 110 m kw. będzie otwarty w II kwartale 2017 roku.

OLIMP to obecnie największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Koncepcja marki oparta jest na systemie ujednoliconej ceny za 100 g jedzenia i samoobsługowej formie sprzedaży. Restauracje Olimp oferują bogate, różnorodne menu, wyeksponowane w atrakcyjnej formie szwedzkiego stołu. Posiłki przygotowywane są na miejscu w oparciu o ustandaryzowane procedury.

Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla "Nowa strefa restauracyjna, którą otworzyliśmy w lutym wzbogaci się o kolejne smaki, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej różnorodna i atrakcyjna. OLIMP to kolejna propozycja dla naszych klientów, którzy poszukują smacznych dań w wygodnej formie."

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów. W pierwszym kwartale 2017 roku sieć restauracji Olimp rozpoczęła proces rebrandingu. Gruntownej zmianie ulega identyfikacja wizualna marki, a logotyp poddany został liftingowi. Proces ten zbiega się z dynamicznym rozwojem sieci restauracji, która liczy obecnie blisko 60 lokali, a do końca roku planuje otworzyć kilkadziesiąt nowych.