Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Super rodzice w Galerii Askana

20 maja zapraszamy do Galerii Askana na wydarzenie pn. "SUPER RODZICE". Gościem specjalnym akcji będzie Dorota Gardias - gwiazda znana szerszej publiczności z telewizji TVN. Podczas sobotniego wydarzenia nie zabraknie prezentacji asortymentu dla przyszłych rodziców, stylizacji ciążowych i mody dla całej rodziny. Przyszli rodzice będą mogli wziąć udział w maratonie „wykładów świadomej mamy”, w którym poruszone zostaną tematy chustonoszenia, żywienia dzieci oraz treningów w czasie ciąży. Nie zabranie również atrakcji dla najmłodszych. To z myślą o nich powstanie akademia twórczego maluszka a w niej strefa zabawy z piaskiem kinetycznym, malowanie buziek, zabawy sportowe i spotkanie z mega maskotką DINUSIEM.

Przygotowaliśmy również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

Pierwszy z nich zorganizujemy z myślą o przyszłych mamach. W nim do wygrania wyprawka dla dziecka, w skład której wejdą m.in. ubranka, akcesoria do karmienia, kosmetyki dla mamy i dla maluszka, a także wózek i bon na badania do Laboratorium Synevo w Askanie. Zgłoszenia do konkursu w formie mailowej ruszą 16 maja. Szczegóły będą dostępne na www.galeria-askana.pl | REGULAMIN KONKURSU

Drugi z konkursów odbędzie się podczas akcji a nagrodą będzie rodzinna sesja zdjęciowa.

Podczas sobotniej akcji nie zapominamy o pomaganiu. O tym jak zostać świadomym dawcą opowie ekipa w strefie DKMS.

Serdecznie zapraszamy!


Strywald Baby to przede wszystkim bezpłatna szkoła rodzenia. Tu przyszłe mamy świadomie i aktywnie przeżyją okres ciąży. W programie zajęć, poza częścią edukacyjną przygotowującą do porodu, proponują liczne formy aktywności dodatkowych. Poza bezpłatną szkołą rodzenia świadczą inne usługi, o których więcej informacji znajdą Państwo w ich ofercie na stronie www i ich stoisku w Galerii Askana podczas eventu „Super Rodzice”. Zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pozwalają zapewnić im kompleksową opiekę nad ich podopiecznymi. Oprócz wysoko wykwalifikowanych położnych przyjmują specjaliści tacy jak: fizjoterapeuta, psycholog, instruktor masażu Shantala oraz instruktor jogi.