INGLOT i jego nowa aranżacja

już otwarte

INGLOT w Galerii Askana otworzył swój salon po remoncie. Zajmuje powierzchnię 30 m kw. i nadal jest zlokalizowany na parterze.

Oryginalne i komfortowe wnętrze salonu INGLOT zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal, aby w wersji finalnej stworzyć miejsce w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Połączenie elementów drewna z klasyczną czernią i modnymi podświetleniami, nadaje wnętrzu unikatowego charakteru. Zaprezentowane w eleganckiej formie poszczególne elementy tworzą spójną całość zgodną z dotychczasowym wizerunkiem marki. Przemyślana koncepcja wnętrza pozwala swobodnie poruszać się po salonie w celu zapoznania z bogatą ofertą kosmetyków oraz akcesoriów. Przejrzyście wyeksponowana oferta ułatwia odnalezienie i wypróbowanie ulubionych produktów do makijażu. Salon wyposażony jest również w specjalnie przygotowane stanowisko do makijażu z dużym lustrem, które pozwoli miło i wygodnie spędzić czas podczas konsultacji z wizażystą lub lekcji makijażu.

Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla „Salon INGLOT to moc koloru i dobrej jakości, która od teraz dostępna jest w wyjątkowo zaaranżowanej przestrzeni. Cieszy nas, że kolejny z naszych najemców zdecydował się na odnowienie salonu. To zdecydowanie wpływa pozytywnie na komfort zakupów.

INGLOT to polska firma kosmetyczna o globalnym zasięgu, od lat kojarzona z bogatą kolekcją produktów do makijażu. Od kwietnia br. w salonach INGLOT dostępna jest wyjątkowa, limitowana kolekcja stworzona wspólnie z gwiazdą światowego formatu i niekwestionowaną ikoną stylu Jennifer Lopez. Zjawiskowa kolekcja 74 produktów do makijażu zawiera szeroką gamę produktów do twarzy, oczu i ust w bogatym wachlarzu kolorystycznym, który pozwoli wykreować niepowtarzalne makijaże pełne charakterystycznego dla gwiazdy blasku.

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM.