Ziaja

zdrowie i uroda

portfolio

Ziaja

Ziaja

Lokalizacja: poziom 0
Strona internetowa: www.ziaja.com
Categories
Poziom 0, Zdrowie i uroda

Ziaja dla Ciebie to punkty handlowe, w których oferowane są wszystkie kosmetyki ziaja oraz dermokosmetyki ziaja med. Dla profesjonalnych salonów i gabinetów kosmetycznych dostępne są również preparaty ziaja PRO. Pełny asortyment Ziaja w jednym miejscu, profesjonalna obsługa, nowości oraz promocje specjalne, realizowane tylko w punktach Ziaja dla Ciebie.

Od 1989 roku polska marka kosmetyczna i farmaceutyczna Ziaja oferuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Pierwszym produktem był krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś.

Obecnie oferta obejmuje ponad 900 produktów, które cieszą się zaufaniem i sympatią naszych Klientów w Polsce i poza jej granicami.

Ziaja to marka będąca synonimem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Marka, której wysoką pozycję potwierdzają czołowe miejsca zajmowane w rankingach oraz stale rosnące grono Klientów. Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Udział kapitału polskiego wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.

Firma Ziaja posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000, zaś produkcja farmaceutyków odbywa się w standardzie GMP (Good Manufacturing Practice For Medicinal Products).