SportXL

sport i rozrywka

portfolio

SportXL

SportXL

Lokalizacja: poziom -1
Strona internetowa: www.sportxl.pl
Telefon: +48 665 261 006
Kategorie: Moda, Sport i rozrywka

Sport XL to Polska marka, oferująca bogaty asorytment sprzętu sportowego w naszej ofercie posiadamy takie marki jak: Meteor, King Camp, Adidas, Nike, Regatta, Alpine Pro oraz Brugi.

Szeroko działająca firma MarkArtur powstała w roku 1992 r. i od tego czasu zaczynając od piłek do koszykówki powiększyła swój asortyment o ogromną ilość znanych marek oraz sprzętu pierwszej jakości. W swojej ofercie proponuje produkty takich znanych marek jak: Nike, KingCamp, Meteor, Adidas oraz wiele innych. Obecnie w ofercie sprzedażowej znajduje się ponad 5000 produktów a ich ilość ciągle rośnie by zaspokoić wszelkie wymagania klientów.

REGATTA to jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach.Ideą jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

ALPINE PRO koncentruje się na tworzeniu kolekcji odzieży i obuwia outdoorowego, odzieży narciarskiej, odzieży lifestyle oraz plecaków.Dzięki temu marka Alpine Pro oferuje swoim Klientom szeroki wybór markowych produktów do różnych rodzajów aktywności, charakteryzujących się atrakcyjną relacją ceny do jakości i nowoczesnego design.

BRUGI jest to marka włoskiego brandu o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji, wykorzystuje najlepsze materiały i nowoczesne technologie. W asortymencie znajdują się spodnie i kurtki narciarskie pozwalające beztrosko szusować po stokach. Proponuje w tym zakresie modele dziecięce, damskie, męskie. Oferowana jest odzież fitness pozwala zachować pełną swobodę ruchów podczas porannego joggingu czy też w trakcie treningu na siłowni. Kurtki softshell oraz spodnie trekkingowi dają gwarancję wygody podczas każdej wędrówki.

Każda z tych marek posiada szeroki zakres asortymentu, więc mamy nadzieję że każdy u nas znajdzie coś dla siebie.