Likwidacja programu Karta Grzechu Warta

Szanowni Klienci

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i czasowym wyłączeniem z działalności galerii handlowych, uprzejmie informujemy że zmianie ulega termin zakończenia programu lojalnościowego. 4 maja powróciliśmy do funkcjonowania w szerszym zakresie, tym samym prezentujemy poniżej zaktualizowany harmonogram i zasady:

TERMIN ODBIORU NAGRÓD I LIKWIDACJI PROGRAMU

W terminie do 14 czerwca 2020 r. mają Państwo prawo do rejestrowania transakcji i odebrania należnych Państwu nagród.  Od 15 do 30 czerwca 2020 r. natomiast będą Państwo mogli odebrać jeszcze zaległe nagrody ale już bez możliwości rejestrowania transakcji. 30 czerwca jest ostatnim dniem funkcjonowania programu. W międzyczasie otrzymają Państwo informację o naszej nowej aplikacji mobilnej, nad którą pracujemy.

DANE OSOBOWE

Państwa dane osobowe w kontekście przepisów podatkowych (w związku z wydanymi nagrodami) będą przetwarzane do końca 2025 r. W pozostałych przypadkach Państwa dane osobowe będą zlikwidowane z dniem 31 lipca 2020 r.

ZAMÓWIENIE NAGRÓD

Nagrody dostępne w katalogu nagród dostępnym na stronie www.program.galeria-askana.pl mogą Państwo zamawiać niezmiennie osobiście w Punkcie Obsługi Klienta lub logując się na stronie www.program.galeria-askana.pl. Galeria Askana w terminie 21 dni zrealizuje zamówioną nagrodę informując Państwa telefonicznie (jeśli pozostawili Państwo numer do kontaktu).

GODZINY OTWARCIA PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA

Zmieniają się godziny funkcjonowania Punktu Obsługi Klienta. W maju i czerwcu 2020 r. Punkt Obsługi Klienta będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 12.00-18.00. W przypadku nieobecności pracownika Punktu Obsługi Klienta nagrody będą Państwo mogli również odebrać w Sekretariacie Biura Zarządcy w godz. 9.00-17.00. W tygodniu od 4-9 maja 2020 obsługa jest prowadzona w Biurze Zarządcy Galerii Askana mieszczącym się na II piętrze.

Nr telefonu do Punktu Obsługi Klienta – tel. 95 737 26 12, e-mail: pok@galeria-askana.pl.

Nr telefonu do Sekretariatu Biura Zarządcy –  tel. 95 737 26 00, e-mail galeria@galeria-askana.pl

APLIKACJA MOBILNA

Doceniamy, że jesteście Państwo z nami!

W maju/czerwcu z przyjemnością prześlemy Państwu zaproszenie do naszej nowej APLIKACJI MOBILNEJ.  Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo zainstalować aplikację – wierzymy, że korzystanie z niej będzie dużą PRZYJEMNOŚCIĄ i ODKRYWANIEM NOWYCH NIESPODZIANEK. Będziemy Państwa zaskakiwali a dzięki prostej i intuicyjnej formie, będziecie Państwo na BIEŻĄCO z wszelkimi nowinkami!

Cieszymy się na pozytywne zmiany, zachęcamy do wymiany nagród i wierzymy, że pozostajemy w kontakcie!
Galeria Askana