Spotkanie autorskie z Ewą Brok – autorki książki „Kulturalnie w Social Media”

11-12 grudnia 2021 r., godz. 16:00

12 grudnia, godz. 16.00 w Galerii Askana, na parterze przy Cafe Castellari odbędzie się spotkanie autorskie z Ewę Brok – autorką książki „Kulturalnie w social media”. Prowadząca spotkanie: dr Ewa Pawlak.

Książka „Kulturalnie w social media” to „LinkedIn w wersji hybrydowej”, papierowej z możliwością dołączenia do dyskusji i podzielenia się swoimi obserwacjami i doświadczeniami. To dzięki kodom QR. Szybko przeniosą Was do konkretnej publikacji i dadzą możliwość natychmiastowego odniesienia się nie tylko do wątku, przejrzenia pozostałych komentarzy, poznania osób komentujących publikację.

Każdy temat w tej publikacji wsparty jest wybranymi komentarzami wraz z podpisami i linkami do profili autorów – aktywnych użytkowników LinkedIn. Ich komentarze są bardzo cenne, wspierające, czasem zabawne i bezsprzecznie stanowią wartość dodaną. To etykieta w prawdziwym życiu.

Ewa Brok – szkoleniowiec z zakresu savoir-vivre, kultury w organizacji oraz profesjonalnego wizerunku. Wspiera firmy w zwiększaniu ich zawodowej skuteczności w oparciu o savoir-vivre, profesjonalny wizerunek oraz kulturalną i skuteczną komunikację. Jako wykładowca akademicki, dzieli się swoją wiedzą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Szczecińskim. Publikuje artykuły na łamach czasopism branżowych oraz uczestniczy, jako prelegent w konferencjach biznesowych oraz prowadzi kilkadziesiąt szkoleń rocznie. Jest certyfikowanym trenerem, mentorem i mówcą Brian Tracy International.