Zapraszamy do nowego sklepu 5.10.15

Nowa lokalizacja: POZIOM 1

NOWY SALON W ASKANIE! Wśród naszych sklepów witamy 5.10.15. Ten lubiany brand oferujący odzież dziecięcą znajdziecie na piętrze (tuż przy Moodo Gorzów). Coś nam mówi, że nie tylko dzieciaki będą zachwycone.

Marka 5.10.15. od blisko 30 lat wspiera rodziny w zakupach wygodnych i modnych ubrań oraz dodatków dla dzieci. Znajomość rynku i potrzeb konsumentów są składowymi sukcesu marki, które w trakcie wielu lat działalności pozwoliły marce dostrzegać nowe przestrzenie do rozwoju.

Obecnie 5.10.15. jest już nie tylko siecią blisko 260 punktów stacjonarnych w całej Polsce, ale głównie multibrandową platformą sprzedażową oferującą produkty znanych marek dla kobiet, dzieci, rodziny, a także do domu.

Jednocześnie marka nie zapomina o swoich korzeniach i nieustająco rozwija własne marki z kolekcjami odzieżowymi dla dzieci takimi jak 5.10.15., Max & Mia, Lincoln & Sharks oraz linię dedykowaną całym rodzinom Family Concept by 5.10.15..

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom powstał Klub 5.10.15. Jego członkowie systematycznie otrzymują oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.