EUROFIRANY: kalkulator szycia firan i zasłon

szczegóły w salonie

Każdy z nas chciałby, aby dekoracje okienne w jego domu były piękne, funkcjonalne i optymalnie dopasowane nie tylko do wymiaru okien, ale także do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oczekiwania te spełniają zwykle firany i zasłony uszyte na wymiar.

Marka Eurofirany wie o tym doskonale, dlatego swoim klientom oferuje teraz wygodny, internetowy kalkulator szycia firan i zasłon.

Moda na personalizację wnętrz zdaje się z sezonu na sezon przybierać na sile. Meble zaprojektowane na indywidualne zamówienie, designerskie, oryginalne dodatki, w końcu dekoracje okienne uszyte na miarę naszych oczekiwań – tak wyglądają współczesne wnętrza, które wyrażają nie tylko najnowsze trendy, ale także osobowość mieszkańców domu. Firany i zasłony uszyte na wymiar to luksus, który teraz dostępny jest dla każdego.

– Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów możliwość optymalnego dopasowania dekoracji okiennych do stylu ich wnętrz i indywidualnych upodobań. Dotychczas nasi klienci mogli skorzystać z usługi szycia na wymiar w naszych salonach, umawiając się na konsultacje z naszymi dekoratorami. Teraz pomyśleliśmy także o tych, którzy zainteresowani są prostym i nieskomplikowanym szyciem. Wprowadziliśmy szybki, wygodny i funkcjonalny, internetowy kalkulator szycia firan i zasłon na miarę – opowiada dekoratorka i blogerka marki Eurofirany, Joanna Dziedzic – Czulak.

Za pomocą tego kalkulatora, klienci firmy Eurofirany mogą zamówić uszyte na miarę firany i zasłony zaledwie w kilka chwil i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę kalkulator szycia firan lub kalkulator szycia zasłon, wybrać odpowiednią tkaninę, dobrać sposób mocowania na karniszu, podać pożądane wymiary i… gotowe. Zamówienie uszytej na wymiar pięknej dekoracji okiennej zajmie nam zaledwie kilka chwil. Czas realizacji zamówienia to maksymalnie 5 dni roboczych, zatem już po tygodniu nasze okna może ozdobić uszyta na indywidualne zamówienie oryginalna i efektowna zasłona czy firana.

Szeroki wybór wysokogatunkowych, różnorodnych tkanin oraz dostępność różnych systemów mocowania na karniszu sprawia, że przed klientem otwierają się ogromne możliwości aranżacyjne. Dekorację okna idealnie dopasowaną do stylu urządzanego wnętrza oraz indywidualnych preferencji skomponują więc bez trudu zarówno entuzjaści klasycznej elegancji, jak i zwolennicy nowoczesnego minimalizmu. Wystarczy kilka kliknięć… no i może trochę fantazji.

OK