Ponad 300 biegaczy odbierze pakiet startowy w Galerii Askana

Gorzowski Bieg Wielkanocny 2019

12 kwietnia 2019 r., 18:00-21:00

Galeria Askana od dawna wspiera sport gorzowski, w wielu jego odsłonach i dyscyplinach. W kwietniu po raz kolejny wspiera środowisko biegowe Gorzowa i okolic. Już po raz szósty w najbliższą sobotę 13 kwietnia, odbędzie się w Gorzowie Bieg Wielkanocny organizowany przez Stowarzyszanie „Można Samemu”. Galeria Askana została partnerem tego sportowego wydarzenia.

Ponad 300 biegaczy (zarówno dorośli, jak i dzieci) od godziny 10.30 do 13 zawładnie Parkiem im. Mikołaja Kopernika w Gorzowie. Jak co roku, bieg ten ma charakter charytatywny.  Jak podkreśla Piotr Wilczewski, Prezes Stowarzyszenia „Można Samemu”, organizator Biegu „To już szósty bieg wielkanocny, który z edycji na edycję cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Cieszymy się, że po raz kolejny nasi biegacze odbiorą swoje pakiety startowe w Galerii Askana.”

12 kwietnia w godz. 18.00-21.00 w Galerii Askana zostanie uruchomiony „Punkt wydawania pakietów startowych” do biegu. Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana dodaje „Poza czysto sportową stroną sobotniego przedsięwzięcia, to piękna inicjatywa gorzowskiego środowiska biegowego, które nie zapomina o potrzebujących. Niezmiennie wspieramy Stowarzyszenie w jego inicjatywach biegowych.”