KAZAR: torba, która zda egzamin

torba z wymienną klapą

W kolekcji jesień/zima 2018 mamy absolutny hit – torebki z wymiennymi klapkami. Prosty mechanizm i szeroki wybór różnokolorowych klapek pozwala na dopasowanie torebki na każdą okazję. Dzięki temu wychodząc z pracy z łatwością odmienisz swoją stylizację.

W tym sezonie Kazar proponuje produkt, który ma szansę stać się prawdziwym modowym hitem. Torebka z wymienną klapką w prosty sposób daje możliwość zmiany stylizacji w kilka sekund.

To prawdziwy ukłon w stronę miłośniczek połączenia mody i multifunkcjonalności. Współczesne kobiety, prowadząc aktywny tryb życia, nie chcą rezygnować ze stylu, ani wygody. Dzięki torebce Kazar już nie muszą – marka wzięła pod uwagę styl życia swoich klientek i dzięki wymiennym klapom torebek pozwala na zmianę charakteru stylizacji w łatwy i szybki sposób. Niezależnie, czy potrzebny jest stonowany dodatek do pracy, elegancka wersja torebki na wieczorną kolację i wyjście z przyjaciółmi, lub kolorowy akcent, po prostu jako element zabawy modą. Nowy produkt Kazar jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby.

Dodatkowo projektanci Kazar zadbali o to, by wymiana klapki była tak prosta, jak to tylko możliwe. Klapka montowana jest za pomocą solidnego suwaka, który jednocześnie jest dość charakterystycznym elementem, widocznym w wielu produktach z kolekcji jesień/zima 2018. Z drugiej strony klapka zamykana jest na obrotowy zatrzask. Takie mocowanie daje pewność, że nie odczepi się podczas ruchu, a zawartość torebki nadal jest bezpieczna. Po wymianie klapki wystarczy tylko przypiąć łańcuszek ? i gotowe!