Pierre Cardin

moda

portfolio

Pierre Cardin

Pierre Cardin

Lokalizacja: poziom 0
Strona internetowa: www.pierre-cardin.pl
Telefon: +48 509 682 027
Kategorie: Moda

Pierre Cardin wraz z Yves?em Saint-Laurentem był najlepszym uczniem Christiana Diora. Zasłynął ubieraniem takich znakomitości jak: Beatlesi , Rita Hayworth, Eva Peron czy Indira Gandhi. Jego nazwisko stanowi dla każdej kolekcji wystarczającą rekomendację. Dynamiczny i aktywny mężczyzna znajdzie tu modne i oryginalne fasony, wysokiej jakości tkaniny i dodatki, które podkreślą jego klasę i styl.

Dedykowane kolekcje sprzedawane w krótkich seriach dodatkowo zapewniają wymagającym klientom komfort i niepowtarzalności.

Ubrania spod znaku Jupiter stanowią doskonałą propozycje dla klientów ceniących sobie jednocześnie klasyczny styl i różnorodność kolekcji. Miłośnicy koszul o przeróżnych wzorach mogą tu wybierać do woli. Obok koszul występuje bogata oferta dzianin, które stanowią dopełnienie całej kolekcji. Garnitury to obszerna propozycja, począwszy od linii klasycznej po krój sportowy, o stosownie dobranych tkaninach. Atutem Jupitera są przede wszystkim kurtki.

W tej linii marka ta jest bardzo znana i co sezon proponuje olbrzymią ofertę. W kurtkach i płaszczach oprócz estetyki nie zapomniano o walorach praktycznych. Aktualność kolekcji przy tak dużym doświadczeniu jest sprawą oczywistą. Jupiter doskonale trafia w preferencje klientów, do których jest adresowany.

Pioneer zawiera ciekawe dopełnienie oferty w stylu casual. Mężczyźni będą mogli wybierać w dżinsach – luźnych chino i regularnych rando, koszulach w kratę, bluzach sportowych czy t-shirtach w najprzeróżniejsze wzory. Marka bardzo mocno podąża za najnowszymi tendencjami mody.