C Club

moda

portfolio

C Club

C Club

Lokalizacja: poziom 0
Telefon: +48 539 093 454
Kategorie: Moda

Propozycja salonu C CLUB to modne designerskie marynarki, asortyment smart casual oraz garnitury businessowe i ślubne – skierowana jest do mężczyzn, którzy poszukują strojów eleganckich, uszytych z naturalnych tkanin z dbałością o detale. Oferta salonu C CLUB to odzież pasująca zarówno na uroczyste okazje, do pracy i na weekendy.

CAMEL ACTIVE – niespotykana, nowatorska, perfekcyjnie wykonana – tak zwykle magazyny mody określają kolekcje zaprezentowane przez Camel Active. Kultowa marka Camel Active jest rozpoznawalna na całym świecie. Poprzez zwoje kolekcje promuje aktywny oraz optymistyczny tryb zycia, który jest niebywale atrakcyjny dla nowoczesnych i świadomych potrzeb swoich klientów.

LAVARD – to polska marka posiadająca największa sieć salonów z odzieżą męską w Polsce. Oferta marki Lavard skierowana jest do każdego mężczyzny, który pragnie podkreślić swoją elegancję, pewność siebie, niezależność, zachowując przy tym styl, komfort i wygodę. W produktach Lavard dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours.

S4 – marka rozpoznawalna w wielu krajach jako producent okryć wierzchnich, wierzy, że trendy przychodzą i odchodzą. Jakość pozostaje. Zwracają szczególna uwagę na szczegóły i sa gotowi zaryzykować wszystko, z wyjątkiem kompromisu.

BUGATTI SHOES – to marka która znana jest z perfekcyjnego wykonania i dbałości o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wysoka jakość oraz niekwestionowana funkcjonalność obuwia marki Bugatti sprawia, że stanowią one doskonale uzupełnienie wizerunku nowoczesnego i świadomego swej klasy Europejczyka.

Mondo, Casa Moda, Pierre Cardin Belts, Revert, Lanieri, Trotex – marki które stanowią świetne uzupełnienie w postaci koszulek, pasków, koszul i swetrów.