Bezpieczne zakupy w Galerii Askana

UWAGA, Ważny komunikat!

Szanowni Państwo,

informujemy, że w odpowiedzi na zagrożenie koronawirusem w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim wdrożyła na swoim terenie działania mające na celu przeciwdziałanie ewentualnemu przenoszeniu się wirusa.

Prowadzona jest regularna dezynfekcja elementów wyposażenia centrów, takich jak krany, klamki, poręcze schodów, przyciski w windach, bankomaty, stoły w strefie restauracyjnej, ławki na terenach zewnętrznych, a szczególnie place zabaw dla dzieci.  Toalety dla Klientów zostały wyposażone  w instrukcje dokładnego mycia rąk, jak również noszenia maseczek..

Dla wspólnego bezpieczeństwa zaleca się:

  • zachować bezpieczną odległość od rozmówcy, pozostałych klientów (1,5-2 m),
  • w miarę możliwości dokonywać płatności bezgotówkowych,
  • nie dotykać dłońmi okolic twarzy, ust, nosa i oczu,
  • przestrzegać higieny podczas kaszlu i oddychania, zakrywając usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, a następnie jak najszybciej wyrzucić chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce,
  • regularnie i dokładnie myć lub dezynfekować ręce środkiem na bazie alkoholu (min. 60%)
  • w lokalu gastronomicznym i ogródku należy zakrywać usta i nos do czasu zajęcia miejsca,  w których będą Państwo spożywali posiłki lub napoje. Obsługa zakrywa usta i nos. Istnieje limit: 1 osoba na 4 m kw. dla gastronomii.

Informujemy również, że w Kinie Helios zajętość miejsc wynosi 25%, należy zachować 1,5 m. odstępu, widzowie powinni zasłonić usta i nos.

Przypominamy, że od czwartku, 15 października, wracają tzw. godziny dla Seniorów 60+.

Będą obowiązywały w sklepach spożywczych tj. Biedronce i Żabce, Aptece Dr. Max, Drogerii Natura, Rossmannie oraz w placówce pocztowej, a także w Vision Express w godzinach 10.00 – 12.00 (od poniedziałku do piątku).

OK