#SolarWeekend czyli weekendowa nonszalancja

NOWOŚC

Miękkość i wygoda – to niesie ze sobą jesienna odsłona kapsułowej kolekcji Solar Weekend. Wygoda to także swoboda w wyrażaniu siebie, a moda jest w tym niezastąpiona!

Zainspirowana skandynawskim hygge kolekcja Solar Weekend opiera się na komfortowych fasonach  i naturalnych tkaninach: przyjemnych dla ciała bawełnie i wiskozie.

To miks detalu i perfekcyjnego kroju – a efekt? Weekendowa nonszalancja. Punktem wyjścia kolekcji Solar Weekend jest dres – element garderoby, który w ostatnim czasie wyjątkowo inspiruje, pozwalając na kreatywne modyfikacje.

Projektanci Solar proponują jego szlachetniejszą odsłonę. W kolekcji przewija się subtelna inspiracja latami 80.,przy czym oversize został zastąpiony wciąż wygodnymi, jednak dopasowanymi do sylwetki fasonami.

Niezobowiązujący charakter kolekcji Solar Weekend podkreślają kolory: czernie, szarości i odcień karmelu to pochwała klasyki w komfortowej formie. Z kolei ecru, chłodny pastelowy róż i błękit to delikatne wspomnienie lata, które żegnamy u progu jesieni.

OK