Spotkanie z autorkami książki “Lider (nie) idealny”

20 maja 2022 r., godz. 17:00

20 maja tj. w piątek zabieramy Was na wyjątkowe spotkanie z udziałem Małgorzaty Bieniaszewskiej i Katarzyny Olszyńskiej – autorkami książki “Lider (nie) idealny”.

20 maja o godz. 17:00 w Galeria ASKANA w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się pierwsze spotkanie z autorkami książki “Lider (nie) idealny” – Małgorzata Bieniaszewska i Katarzyna Olszyńska.

Wyjątkowe kobiety!

Małgorzata Bieniaszewska z wykształcenia jest filologiem angielskim i psychologiem. Wybrała biznes, najpierw przyjmując po ojcu a potem z sukcesem rozwijając inżynieryjną firmę MB Pneumatyka w Sulechowie, które przekształciła w prężne przedsiębiorstwo badawczo-produkcyjne sektora Automotive. W 2020 roku znalazła się w gronie 100 KOBIET FORBES WOMEN!

Katarzyna Olszyńska to natomiast psycholog biznesu, coach, wykładowca. Wspiera kadrę zarządzającą w zwiększaniu kompetencji, przeprowadziła ponad 5000 spotkań coachingowych, kilkaset badań Adsessment/Development, szkoleń, warsztatów z zakresu zarządzania i komunikacji oraz wzmacniania samooceny managera.

Joanna Owczarek-Romaniszyn stworzyła pierwsze wydarzenie na Facebooku pt. „Kawa z Kobietą Aktywną” w marcu 2017 roku. Jego założeniem są comiesięczne spotkania dla kobiet zainteresowanych poznawaniem nowych osób w obszarze biznesu, rozwoju, poszerzania horyzontów i kręgu znajomych lub partnerów dla swojej działalności. . W ciągu blisko 5 lat działalności Kawy z Kobietą Aktywną przewinęło się ponad 400 kobiet z Gorzowa.

W rozmowie autorki opowiedzą o dorastaniu do roli lidera, a także przekażą przydatne wskazówki, w jaki sposób świadomie zarządzać zespołem. Nie zabraknie humorystycznych opowieści, a także fachowej wiedzy. Będzie również możliwość zakupienia na miejscu książki i otrzymanie autografu od autorek.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!