Spotkanie ze Stuu

zapraszamy

22 września 2018 r.

22 września do Galerii Askana zawita jeden z czołowych polskich youtuberów ? Stuu Burton. Uznawany jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości internetowych w Polsce, którego Youtubowe kanały  posiadają ponad 3 mln subskrynentów.

STUU to pseudonim artystyczny Stuarta Kluz-Burtona jednego z najpopularniejszych polskich YouTuberów. W publikowanych przez siebie materiałach porusza tematy lifestylowe, modowe oraz gamingowe ? wszystkie te, którymi aktualnie interesuje się młodzież.

W  sobotę, 22 września będzie niepowtarzalna okazja, by spotkać się ze STUU w Askanie
i porozmawiać z nim o pasjach i dalszych planach podboju internetu. Nie zabraknie również okazji do wspólnych zdjęć i autografów. Dodatkowo, 14 września ruszy konkurs na facebooku, w którym do wyrgania będzie 5 zaproszeń na Meet & Greet ze STUU.  W dniu akcji uruchomiony będzie również punkt do gier VR (wirtualnej rzeczywistości).

To właśnie STUU jako pierwszy gamer w Polsce swoim kanałem ?Stuu Games? skradł pierwszy milion serc na YouTubie. Ogromna popularność i popyt na filmy wychodzące z jego rąk sprawiły, że dziś można go oglądać na czterech kanałach: Stuu Games, Stuu, Stuu PLUS oraz Stuu Charytatywnie. Te znakomicie prosperujące kanały w serwisie YouTube łącznie subskrybuje ponad 5 100 000 internautów ? jego najpopularniejszy kanał zebrał ponad 3 500 000 subskrybentów i znajduje się na 5 miejscu najpopularniejszych polskich kanałów w serwisie Youtube. Jego filmy ? znakomicie pozycjonowane – ogląda średnio 700 000 widzów a łączna ilość wyświetleń na wszystkich jego kanałach wynosi  712 000 000. Równie bezkonkurencyjny pozostaje jego instagramowy profil, który zebrał już ponad 1 000 000 obserwujących oraz Facebookowy Fanpage, którego obserwuje ponad 760 000 osób.

OK