Pokochaj mnie – Adoptuj mnie

Wspólna akcja Galerii Askana i Schroniska Azorki

Szukamy domu dla psów ze schroniska

Galeria Askana i gorzowskie Schronisko AZORKI prowadzone przez Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AZYL rozpoczynają akcję „POKOCHAJ MNIE – ADOPTUJ MNIE”. Ma ona na celu pomoc w znalezieniu domu dla zwierząt przebywających w schronisku. Galeria Askana niejednokrotnie prowadziła zbiórkę karmy i akcesoriów dla psiaków, tym razem zaangażowanie i pomoc przybiera dodatkową formę. Na profilu na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej Galerii Askana będą prezentowane zdjęcia psiaków do adopcji wraz z imieniem zwierzaka i numerem telefonu dla zainteresowanych.

Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla „Bardzo się cieszę na tę wspólną akcję. Myśląc o szeregu atrakcji i działań przedświątecznych, nie zabrakło nam pomysłów wspierających lokalne fundacje, instytucje, kluby w tym również gorzowskie schronisko. Przygotowane przez nas grafiki prezentują wizerunki psiaków oraz ich imiona. To uświadomiło nam wszystkim jak piękne i wdzięczne istoty czekają na swój dom. Zachęcam wszystkich do śledzenia naszych kanałów social media i wzięcia aktywnego udziału w akcji.”

Pierwsze zdjęcia podopiecznych gorzowskiego schroniska ukażą się już 5 listopada na Facebooku Galerii Askana. Tak inaugurujemy naszą wspólną akcję. Mamy nadzieję, że dzięki takiej aktywności szansa na nowy dom dla psiaków znacznie się zwiększy.

Robert Białczak ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AZYL prowadzącego Schronisko „AZORKI” dodaje: „Bardzo liczymy na aktywny udział wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny i głęboko wierzymy, że po raz kolejny nas nie zawiodą. Cieszy nas, że w ostatnim czasie schronisko odwiedza coraz więcej osób, oferując swoją pomoc. Całe rodziny wyprowadzają pieski na spacery, spędzają z nimi fajnie czas, a niejednokrotnie również dają im nowe domy. Jestem przekonany, że mieszkańcy miasta i okolic zareagują pozytywnie i wspólnie włączą się do akcji, mającej na celu zmniejszenie bezdomności zwierząt.”