Beauty Concept

moda

Beauty Concept

Beauty Concept

Lokalizacja: poziom 1
Strona Internetowa: www.beautyconceptgorzow.pl
Kategorie: Zdrowie i uroda

Beauty Concept to pierwsze miejsce w Gorzowie Wielkopolskim, które kompleksowo dba o urodę i zdrowie kobiet oraz mężczyzn. Z doświadczenia wiemy, że dobry wygląd wiąże się z dobrym samopoczuciem, dlatego proponujemy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Wypielęgnowana, zdrowa skóra to podstawa pięknego makijażu dlatego w ofercie posiadamy wysokiej jakości suplementy diety oraz kosmetyki do pielęgnacji. Natomiast idealny makijaż zapewnią Ci indywidualnie dobrane kosmetyki na bazie mineralnych komponentów. O spójność Twojego wizerunku i odświeżenie garderoby zadbają doświadczone stylistki. Już od ponad 15 lat doradzamy kobietom i mężczyznom w kwestiach związanych z ich wizerunkiem.

Założycielką Beauty Concept jest Magda Wojciechowska, Mistrzyni Makijażu i Stylizacji, Kosmetolog oraz Beauty Consultant. Organizatorka Metamorfoz z marką Molton Styl, na co dzień współpracująca z Galerią Askana w charakterze prowadzącej cykl AskanaStylowe. Propagatorka naturalistycznego, minimalistycznego makijażu oraz holistycznego podejścia do kwestii związanych z urodą.

Oddaję swoje doświadczenie Twojej urodzie” Magda Wojciechowska

W ofercie znajduje się również makijaż profesjonalny, porady stylistyczne i sesje zdjęciowe. Więcej informacji na stronie www.beautyconceptgorzow.pl